Order of Merit na Rode Dobbelsteen

De wedstrijd op Lauswolt werd afgelast, dus maakte Frank Uijlenbroek de stand in de Order of Merit op na de Rode Dobbelsteen op Spierdijk. Er veranderde weinig in de stand. Jeroen van Leeuwen (nu geblesseerd) leidt in de A-, Henri van der Steen in de B-categorie. Er zijn nog zeven wedstrijden te gaan voor de finale op het Rijk van Nunspeet.

A-categorie

Aantal Beste 7 Totaal

1 Jeroen van Leeuwen 8 2510 2710

2 Marijke Brouwers 10 2450 3190

3 Pamela Sturhoofd 7 2350 2350

4 Hans Terol 13 2320 3750

5 Leo van de Ruit 12 2290 3300

6 Pim Donkersloot 9 2280 2820

7 Martijn Paehlig 7 2250 2250

8 Friso Leunge 9 2180 2650

9 Leon Klein Schiphorst 8 2020 2020

10 Foeke Collet 6 1980 1980

11 Willem Schouten 8 1880 2090

12 Anton Kuijntjes 7 1870 1870

13 Fred Veldman 6 1870 1870

14 Helene Wiesenhaan 7 1840 1840

15 Louis Westhof 5 1600 1600

16 Stef Swagers 4 1330 1330

17 Charles Taylor 4 1130 1130

18 Gerald van Daalen 5 1080 1080

19 Christiaan Scheen 4 1000 1000

20 Ruud Onstein 3 760 760

21 Eric Korver 3 730 730

22 Roland Reinders 3 620 620

23 Leonard van Nunen 2 620 620

24 Alex de Vries 2 600 600

25 Marcel Maijer 2 510 510

26 Frank Uijlenbroek 2 480 480

27 Hassie Peereboom Voller 2 440 440

28 Peter Smulders 1 330 330

29 Igor Bennik 2 320 320

30 Bas Hoedemakers 1 310 310

31 Max Palfenier 1 310 310

32 Rob Hoogland 1 250 250

33 Bert van der Toorn 1 230 230

34 Peter Wekking 1 210 210

35 Ruud Van Breugel 1 200 200

36 Fred Sochacki 2  150  150

B-categorie

Henri

van der Steen

12

2740

4260

Michiel

van Kleef

15

2510

4720

Madelon

Barenbrug

9

2370

2830

Hannie

Verhoeven

9

2370

2760

Ron

Buitenhuis

7

2320

2320

Anna

van Lennep

8

2290

2500

Sonja

van de Rhoer

7

2250

2250

Ger

Laan

11

2230

3140

Ruud 

Taal

13

2200

3730

John

Dekker

10

2130

2800

Peter 

Keijzer

10

2100

2600

Rene

Brouwer

13

2070

3390

Paul 

Boehle

13

2020

3300

Andy 

Houtkamp

9

1990

2410

Jan

van Galen

6

1980

1980

Ron

Peereboom Voller

6

1890

1890

Hans

Botman

12

1820

2740

Lex

Hiemstra

8

1740

1740

Onno 

Hansum

6

1730

1730

Cor

Groeneweg

5

1530

1530

Carien

van Beek

5

1370

1370

Ragnar

Niemeijer

6

1360

1360

Henk

Koster

4

1320

1320

Olga

Commandeur

4

1320

1320

Annette 

de Jong

5

1280

1280

Toussaint

Kluiters

4

1240

1240

William

Wollring

8

1150

1158

Meinard

Carper 

3

1070

1070

Annemart

van Rhee

4

1050

1050

Ronald

Massaut

3

1000

1000

Elaine

de Boer

3

980

980

Kees 

Pijnappels

3

870

870

Taco

Mulder

4

860

860

Paul

Mansoor

4

840

840

Ronald

Speijer

5

750

750

Roland

Reinders

3

670

670

Lia

Grooters

3

610

610

Arjan

Kerssies

3

600

600

Lucy

Prijs

3

500

500

Hannes

van de Stadt

2

500

500

Isrid

van Geuns

2

450

450

Willem

Buijteweg

2

420

420

Bertold 

van Wulfen Palthe

1

340

340

Jur

Raatjes

1

280

280

Guus

van Holland

2

260

260

Anneke

Groen

1

220

220

Ralph

Blijlevens

1

200

200

Jan

Kok

2

180

180

Sponsors:

Aant Beste 3 Totaal

1 Eric Venghaus 9 1340 3580

2 Alwin de Rijk 7 1000 2150

3 Jolanda Swart 9 990 2550

4 Karin Mulder 3 920 920

5 Bart Bruin 2 550 550

6 Milanda Koopman 2 280 280

7 Jan Van den Boom 1 270 270