Order of Merit na Scherpenbergh

Hans Terol is met 2630 punten (gemiddeld 376) in de A-categorie op de eerste plaats geëindigd . In de B-categorie zijn Ron Peereboom Voller en Sonja van de Rhoer op precies hetzelfde Best-of-Seventotaal geëindigd: 2590 punten oftewel een gemiddelde van 370. Op de Grande Finale tijdens de Mazda Masters op de Goyer op 30 oktober zal blijken wie de Order of Merit 2017 gaat winnen.

A-categorie

 

 

 

 

 

Aantal Wedstrijden

 

     Cat.

 

Punten          OoM

 

 

Punten totaal

 

 

1

Hans

Terol

21

A

2630

6560

 

2

Henri

van der Steen

24

A

2610

7200

 

3

Leo

van de Ruit

18

A

2430

5160

 

4

Gerald

van Daalen

11

A

2430

3440

 

5

Gjalt

van der Mark

16

A

2430

5030

 

6

Pim

Donkersloot

17

A

2400

5070

 

7

Foeke

Collet

7

A

2340

2340

 

8

Jan

Mennega

8

A

2250

2490

 

9

Martijn

Paehlig

12

A

2240

3450

 

10

Rob

Hoogland

19

A

2190

4680

 

11

Charles

Taylor

13

A

2170

3630

 

12

Marijke

Brouwers

7

A

2090

2090

 

13

Friso

Leunge

9

A

2070

2490

 

14

Leon

Klein  Schiphorst

15

A

2060

3920

 

15

Christian

Scheen

14

A

2000

3550

 

16

Eric

Korver

10

A

1940

2490

 

17

Gaele

Groen

6

A

1930

1930

 

18

Ronald

Speijer

13

A

1910

2830

 

19

Frank

Uijlenbroek

13

A

1830

3070

 

20

Bert

van der Toorn

9

A

1760

2100

 

21

William

Wollring

23

A

1720

4110

 

22

Pamela

Sturhoofd

6

A

1700

1700

 

23

Lex

Hiemstra

6

A

1690

1690

 

24

Willem

Schouten

5

A

1470

1470

 

25

Ruud

Onstein

5

A

1380

1380

 

26

Sietse

Herrema

4

A

1380

1380

 

27

Ruud

van Breugel

5

A

1280

1280

 

28

Fred

Veldman

4

A

1210

1210

 

29

Max

Palfenier

4

A

1060

1060

 

30

Louis

Westhof

4

A

1020

1020

 

31

Ruben

van der Zaag

3

A

910

910

 

32

Koen

Suyk

3

A

830

830

 

33

Igor

Bennik

2

A

580

580

 

34

Alex

de Vries

2

A

530

530

 

35

Michiel

Teeling

1

A

400

400

 

36

Hannes

van de Stadt

2

A

380

380

 

37

Fred

Sochacki

2

A

290

290

 

38

Louky

Stassen

1

A

280

280

 

39

Stefan

Verheij

1

A

240

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B-categorie

 

 

 

 

Aantal wedstrijden

Cat.

Totaal OoM.

Totaal punten

 

1

Ron

Peereboom Voller

11

B

2590

3710

 

2

Sonja

van de Rhoer

14

B

2590

4760

 

3

Anneke

van Lennep

15

B

2520

4550

 

4

Pieter

Landman

15

B

2440

4580

 

5

Paul

Boehle

17

B

2430

4690

 

6

Rob

van den Dobbelsteen

22

B

2300

5840

 

7

Ruud

Taal

22

B

2250

5610

 

8

Taco

Mulder

16

B

2210

4260

 

9

John

Dekker

11

B

2200

3230

 

10

Willem

Buijteweg

15

B

2190

4040

 

11

Meinard

Carper

8

B

2040

2260

 

12

Toussaint

Kluiters

10

B

2030

2630

 

13

Andy

Houtkamp

15

B

2000

3620

 

15

Willem

van den Elskamp

25

B

1970

5740

 

14

Ger

Laan

11

B

1970

2760

 

16

Carien

van Beek

8

B

1910

2100

 

17

Henk

Koster

12

B

1910

2990

 

18

Rene

Brouwer

16

B

1870

3680

 

19

Hans

Botman

18

B

1860

4120

 

20

Ronald

Massaut

16

B

1840

3270

 

21

Hilda

van Doorn

10

B

1690

2078

 

22

Onno

Hansum

4

B

1670

1670

 

23

Lia

Grooters

9

B

1540

1900

 

24

Ron

Buitenhuis

4

B

1210

1210

 

25

Bertold

v.Wulfften Palthe

5

B

1130

1130

 

26

Andre

Buurman

5

B

1010

1010

 

27

Guus

van Holland

4

B

1000

1000

 

28

Annemart

van Rhee

3

B

930

930

 

29

Poppe

de Boer

4

B

920

920

 

30

Ragnar

Niemeijer

3

B

820

820

 

31

Olga

Commandeur

2

B

730

730

 

32

Tom

van Eijk

3

B

670

670

 

33

Adrienne

van der Smagt

3

B

600

600

 

34

Anneke

Groen

2

B

450

450

 

35

Madelon

Barenbrug

2

B

410

410

 

36

Paul

Mansoor

2

B

390

390

 

37

Stan

Klaren

1

B

250

250

 

38

Wim

Egas

1

B

220

220

 

39

Albert

Mantingh

1

B

180

180

 

40

Eric

dercksen

1

B

180

180